Актуално Събития Промоции  
Конкурс CREATIVE ENERGYназад към списък

Първият конкурс CREATIVE ENERGY, насочен към всички ученици, които изучават английски език по системата Energy for Bulgaria, приключи при огромен интерес. Повече от 40 училища и 700 участници се включиха в инициативата. Учениците не само демонстрираха езикова компетентност, но и се ангажираха активно със социални проблеми като опазването на околната среда и представиха страната ни по позитивен начин.

Ето и наградените в съответните категории:

 

5 клас – MyCountry

1-во място – постер  стр1 / стр2 – СОУ "Хр. Смирненски" – с. Оброчище

·    Ученици: Йоана Димитрова, Никита Николаева, Павло Павлов, Светла Ивелинова, Станислав Велинов, Станислава Косьова, Винелин Стоянов, Христина Иванова

·   Учител: Геновева Щерева

 

2-ро място – презентация – ОУ "К. Арабаджиев" – град Варна

·    Ученици: Мария Елисеева, Добромир Стоянов, Зерин Мехмедова, Велислава Филипова, Иванка Стоянова, Ивелина Спирова, Мехмед Ерджан, Бисерка Здравкова, Марио Младенов, Мартин Ангелов, Атидже Халил, Атанас Василев, Мирослав Савов

·    Учител: Милена Тасева

 

3-то място – презентация – ОУ "В. Левски" – град Хисаря

·    Ученици: Ник Тенев,Мариета Лишева, Мартин Паспалски, Татяна Данчовска, Даниел Лазаров, Николай Борнусузов

·    Учител: Диляна Петкова-Тенева

 

Поощрителна награда – Презентация - СОУ „Св.св.Кирил и Методий” – град Велинград

·    Ученици: Алексондър Николчев, Благовеста Кондакова, Борис Софовичин, Валентин Рачев, Даниел Георгиев, Емил Белев, Ива Кюркчиева, Иван Добрев, Йоана Пипева, Кирил Мундев,  Мария Василева, Милко Петьов, Павел Бирков, Савина Мишева, Стефани Тетимова, Стефания Китанова, Теодор Павлов, Тодор Коев, Цветелина Стаматова, Шени Торбева

·    Учител: Виолета Цикалова

 

6 клас – What a Load of Rubbish

1-во място – постер – Първо ОУ "Никола Първанов" – град Лом

·    Ученици: Цветелина Каладжова

·    Учител: Моника Иванова

 

2-ро място – постер – ОУ "Д. Благоев" – град Велико Търново

·    Ученици: Рая Миндова

·    Учител: Нина Кожухарова

 

3-то място – постер – ОУ "Бачо Киро" – град Велико Търново

·    Ученици: Йордан Момински 

·    Учител: Мариана Йовкова

 

Поощрителна награда – Презентация -  ОУ „Кочо Мавродиев” – град Петрич

·    Ученици: Никола Смилянов

·    Учител: г-жа Н.Льондова

 

7 клас - An Alternative Travel Guide

1-во място – брошура – ОУ "Кочо Мавродиев" – град Петрич

·    Ученици: Петър Таушанов, Георги Сяров, Милен Миладинов, Николета Проданова, София Карадалиева, Мартин Златков, Димитър Бойчев

·    Учител: Н. Льондова

 

2-ро място – брошура СОУ "Христо Ботев"– град Айтос

·    Ученици: Яни Алексиев, Дететлина Пенчава, Виктория Петрова, Борислава Димова

·    Учител: Бранимира Николова

 

3-то място – презентация – ОУ "П. Р. Славейков" – град Пещера

·    Ученици: Стефка Илиева, Мария Тинева

·    Учител: Ася Спасова

 

Поощрителна награда – Презентация - СОУ ”Отец Паисий” – град Смолян

·    Ученици: Весела Беширова

·    Учител: г-жа Мария Чапарова

 

Наградите на учениците ще бъдат изпратени до съответните училища до 15 юни 2014 година.

 

 

 
  Copyright САН П.Р.О. Как да поръчате Онлайн бюлетин Контакти